restless hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
evans, damien adrian Welcome si že slišal za čudovit jezikovni kamp na katerega prideš le na tri možne načine? z zajetno denarnico in vplivno družino? z posebnimi dosežki na področju jezikov? ali po sreči, če si izžreban izmed tisoč prijavljenih z enostavno vpisnico? očitno ti je na nek način uspelo in si sedaj tu. registriraj se z imenom in priimkom v lowercast - malih črkah in se nam pridruži sredi zasnežene sibirije kot domačin, študent ali član osebja!

forum je cenzuriran, spodnja meja besed pa znaša 450 besed!
evans, damien adrian Newsoblačno, sneži, -8°C
november 2012
evans, damien adrian 0920100604102245907337
evans, damien adrian Staff evans, damien adrian Ana
evans, damien adrian Claudia
evans, damien adrian Tamara
evans, damien adrian Tams
evans, damien adrian Eva
evans, damien adrian Otm no one at the moment!
evans, damien adrian Affzasnova foruma je last administratork. sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani irene sokolowskive. opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja kaznivo jemati, ponarejati, kopirati, itd. forum gostuje na forumotionu. nekatere slike s strani deviantarta!

Share
 

 evans, damien adrian

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
damien evans
damien evans


Število prispevkov : 2
Kraj : sarcamento, ca
usa

evans, damien adrian Empty
ObjavljaNaslov sporočila: evans, damien adrian   evans, damien adrian EmptyČet Jun 28, 2012 8:13 am

    DAMIEN ADRIAN EVANS
    "rather than love, than money, than faith, than fame, than fairness... give me the truth"
    [Only admins are allowed to see this image]
    once upon a time i was a snow white too you know

    FULL NAME damien adrian evans
    GENDER dude
    NICKNAMES just damien
    AGE twenty-five
    HOMETOWN, STATE london, uk
    GROUP the locals
    POSTGRADUATE/JOB unemployed
    SEXUALITY heterosexual
    PLAYED BY sebastian stan ;3

    --------------------
    HI I'M DAMIEN AND THIS IS ME:
    »življenje je… dolgočasno. res, v bistvu se ne dogaja nič pametnega, vse je tako velika, ogromna rutina. oh ne, ne začnite s tem, da sem še en razvajenec, ki ima malce preveč pod palcem. dobro, bogataš sem, nikoli mi nič ne manjka, denarja je na pretek ter to in ono, vendar iskreno, kakor da mi je mar. saj smo ljudje vsi enaki, to, če ima pa kater več pod palcem kot drug, pa je eno navadno- saj veste, kaj mislim. iskreno, skoraj prepričan sem, da imajo tisti ostali več zanimivega v življenju kakor mi. in ja, ravno jaz, damien adrian evans, ki naj bi spadal v ta najvišji krog ter nič kolikokrat slišite o drugih pohvale čez mene se zgražam nad našim načinom življenja, resnično in brez laži. torej ja, ime ste izvedeli, da ne gojim posebnih čustev do lastnega stana ker so dolgočasni kot smrt, namesto da bi uživali življenje dokler ga imajo tudi, sedaj pa… ne vem. kakorkoli, sem delno anglež, delno domačin teh krajev- torej prebivalec karibov. no, po materini strani anglež, po očetovi karibčan, kar pa sicer ni razvidno po priimku, vendar iskreno so mi bili angleži vedno bolj pri srcu, čeprav, da ne bo pomote- karibi so ena izmed najlepših dežel, katere ne bi za nič zamenjal. ampak saj vam je znano- nekje preživiš prav vsake počitnice in kraj se ti res usede v srce. ravno zaradi tega sem se na london pošteno navezal, saj je bil v bistvu ta kraj moj drugi dom- nenazadnje sem vse počitnice od zimskih, spomladanskih, poletnih, jesenskih, prav vse preživljal tam. posledica tega je ta britanski naglas, kateri se prav čudno ujame z ostalimi jeziki, ampak v bistvu mi je všeč- nenazadnje bi marsikdo rekel, da je vse kar je nenavadnega je meni všeč, vendar pustimo zdaj to. naj nadaljujem tam kjer sem ostal- ja, rodil sem se tu, v precej premožni družini ladijskih mogotcev, katera si je prav vedno lahko vse privoščila. že od malih nog, mi je bilo dobesedno ponujeno vse- denar pri naši družini ni bil nikoli problem, tako da sem kakor majhen deček, vedno imel vse pri roki, prav nič mi ni manjkalo. ob vplivu staršev sem se hitro začel zavedati kako dobiti svoje, kaj pomeni moč in kako preprosto ljudi prepričaš v svoj prav in kakšno vlogo ima pravzaprav pri vsem tem udobno življenje bogataša. že od malih nog dalje, sem se udeleževal najrazličnejših debatnih krožkov, pri katerih sem dokaj hitro prišel kar na predsedniški stolček, prav tako pa tudi različnih raznih protestov proti kršenju človekovih pravic in še ostalih rečeh. javna nastopanja zame nikoli niso bila problem, saj nenazadnje je bilo govorjenje in nastopanje nekaj, kar mi je bilo že od nekdaj v krvi. za razliko od svojih staršev sem po končani srednji šoli odšel v politične vode, na študij mednarodnih odnosov- sicer dan danes brez službe, vendar za to je tako ali tako še čas. no, čas je za službo medtem ko… oh ja, poročen sem. že sedaj, ja. saj to je tudi pomemben podatek kajne? torej moj zakon, z mojo najdražjo adrianno je tako rečeno… v prepadu, bolj kot ne. ne, pa saj je bilo vse lepo in prav, vse v oblakih med samorogi in mavricami, nato pa se je začelo tisto temno obdobje, ki pa… no, iskreno ne vem kako je prišlo do njega. res sem jo imel rad, priznam. mogoče jo še imam, vendar čustvenost ni moja plat, tako da ne grem v podrobnosti, hvala. kakorkoli ja, vse je bilo puhasto in barvno, nato pa… preprosto me je minilo, do vsega skupaj, do zakona, do obljube, ki sem jo dal njenemu očetu, da bom poskrbel zanjo po njegovi smrti in tako dalje. no, saj bom poskrbel zanjo, ne rečem nič, ne bom je pustil same, nikakor, le… ni več tako kot je bilo včasih in to je tista zadeva, katera me v teh trenutkih spravlja v obup ter hja no, zadnje čase tudi v posteljo drugim ženskam. in tako se je začelo vse skupaj- poročena sva le še zato, ker morava biti, zaradi te družine ter nepotrebnih zadev, medtem ko tisto kar sva bila nekoč že dolgo nisva. čeprav iskreno še vedno ne vem kaj čuti ona, o sebi ne mislim razglabljati, vendar v redu. kaj bo pač bo. toliko o tem. naj predstavim še malo na karakter, ali je že predolgo? lahko poskusim? prav. no ja, naj omenim nekaj, kar je moj prijatelj, ne davno nazaj poudaril na meni- po njegovem mnenju in mnenju še bilo koga drugega, je stvar, ki me idealno opiše primer britanskega stereotipa. navidezna hladnokrvnost do tujcev, je bila v bistvu res v meni vedno prisotna. nekako mi preprosto niso bili pri srcu, razen če so posebej vzbudili mojo pozornost- takrat pa se preprosto prikradem v družbo in če se izkaže, da stvari v bistvu niso tako zanimive, kot se zdijo, tudi hitro izginem. nikoli se nisem trudil komu ugajati in pravzaprav me ne moti, da marsikomu nisem všeč, takšen kot sem. v bistvu se je potrebno sprijazniti, da nismo vsi enaki, ter da se za nekoga, ne nameravam spreminjati. sem preprosto to kar sem- gostobeseden, trmoglav, z nasmeškom na obrazu ter nekako čudnim, britanskim smislom za humor. no toliko o meni, da ne bom še naprej nakladal, saj nenazadnje bi lahko govoril cel dan- govor res ni problem pri meni, vendar zdaj pa res raje končam, če ne bom najbrž nikoli. edino kar si zares želim je oditi iz te bogataške rutine, ki ti res ves čas diha za vrat, čeprav vem, da je to nemogoče. vendar poskusiti ni greh kajne, da tako pravijo?«
    --------------------
    YOUR NAME tams!
    HOW OLD ARE YOU 9teen years
    HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 4 years
    RPG EXAMPLE
    Spoiler:


    but today i'm only a human with a name
Nazaj na vrh Go down
irina sokolowska
irina sokolowska
2nd, astrophysics
2nd, astrophysics

Število prispevkov : 110
Age : 30
Kraj : warszawa, poland
poland

evans, damien adrian Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: evans, damien adrian   evans, damien adrian EmptyČet Jun 28, 2012 9:37 am

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
https://restlesshearts.slovenianforum.com
 

evans, damien adrian

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» cel rau, adrian
» evans, arielle caterina
» evans, paulinna adrianna
» rest place (adrian)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
restless hearts :: RESTLESS HEARTS SLEEP ALONE TONIGHT :: archives :: I. year :: opisi-