restless hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
hayes, noah alexander Welcome si že slišal za čudovit jezikovni kamp na katerega prideš le na tri možne načine? z zajetno denarnico in vplivno družino? z posebnimi dosežki na področju jezikov? ali po sreči, če si izžreban izmed tisoč prijavljenih z enostavno vpisnico? očitno ti je na nek način uspelo in si sedaj tu. registriraj se z imenom in priimkom v lowercast - malih črkah in se nam pridruži sredi zasnežene sibirije kot domačin, študent ali član osebja!

forum je cenzuriran, spodnja meja besed pa znaša 450 besed!
hayes, noah alexander Newsoblačno, sneži, -8°C
november 2012
hayes, noah alexander 0920100604102245907337
hayes, noah alexander Staff hayes, noah alexander Ana
hayes, noah alexander Claudia
hayes, noah alexander Tamara
hayes, noah alexander Tams
hayes, noah alexander Eva
hayes, noah alexander Otm no one at the moment!
hayes, noah alexander Affzasnova foruma je last administratork. sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani irene sokolowskive. opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja kaznivo jemati, ponarejati, kopirati, itd. forum gostuje na forumotionu. nekatere slike s strani deviantarta!

Share
 

 hayes, noah alexander

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
noah hayes
noah hayes


Število prispevkov : 15
Kraj : paradise island

hayes, noah alexander Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hayes, noah alexander   hayes, noah alexander EmptyČet Jul 19, 2012 1:02 am

    NOAH ALEXANDER HAYES
    "Did I drive you away? I know what you’ll say,
    You say, “Oh, sing one we know”,
    But I promise you this, I’ll always look out for you,
    That’s what I’ll do."
    [Only admins are allowed to see this image]
    once upon a time i was a snow white too you know

    FULL NAME noah alexander hayes
    GENDER male
    NICKNAMES noah, felix
    AGE twenty-five
    HOMETOWN, STATE local
    GROUP the locals
    POSTGRADUATE/JOB computer programmer/hacker
    SEXUALITY heterosexual
    PLAYED BY joseph gordon-levitt

    --------------------
    HI I'M NOAH AND THIS IS ME:
    Amanda Hayes, njegova babica: Noah je resnično čudovit vnuk, pravzaprav mi je skoraj kot sin. Ko sta njegova starša umrla v prometni nesreči ko je imel ubožček samo nekaj mesecev mi je to skoraj strlo srce – izgubila sem sina in snaho v enem samem dnevu, a z možem sva dobila Noaha. Ko je odraščal je bil resnično ljubek otrok, radoveden, nasmejan in prijazen. Mislim da je bil eden izmed bolj priljubljenih otrok v vrtcu. No saj ne pravim da kasneje ni bil, ampak mislim da je šel skozi tisto nerodno fazo v odraščanju, saj veste. Imel je malce daljše lase, nekaj mozoljčkov po obrazu in naravno je malce sramežljiv – kar ni pomagalo pri sklepanju prijateljstev. Takrat se je nekako malce zabubil v svojo sobo in pred računalnik, kar sem že takrat mislila da je napaka. Pa ne da bi mu branila njegov način življenja – če se želi do konca svojih dni igrati z računalniki pa naj se, samo škoda je ker je tako brihten fantič da vse dneve preždi za ekranom namesto da bi šel malce v svet, spoznal kaj novih ljudi, mogoče celo kakšno dekle. Veste da je v vsem tem času domov pripeljal samo eno dekle? Oh pa kaj bi govorila, saj je pravzaprav čudovit vnuk – vsak teden se oglasi na kosilu, pokliče me, me pelje če potrebujem prevoz… Resnično ga imam rada kot da bi bil moj – oh kaj pa govorim, saj je moj. Nasmejan, prijazen in zabaven – to je moj Noah.

    Eric Winston, njegov srednješolski najboljši prijatelj: Uau, tega imena pa že dolgo nisem slišal. Huh, Noah Hayes, kaj točno se je zgodilo z njim? Računalniški programer? *Smeh* Ja to se sliši prav. Fant je bil eden izmed boljših programerjev kar sem jih kdaj poznal – in to že v gimnaziji. Pa ne samo to, model je obvladal vse. Kakršenkoli program si postavil pred njega, računalniško igrico, logaritme – njemu je bilo vse jasno. Moram reči da mi je malce čudno da je postal programer, mislim, Noah je bil vedno po duši hacker – a verjetno to ni ravno nekaj kar daš na življenjepis kaj? Hm, kaj bi vam še lahko povedal o njim. Saj je super dečko no, malce sramežljiv, socialno zatrt – kaj pa pričakuješ če 15 ur na dan preživiš pred ekranom. Z dekleti res ni imel sreče ker si je zbiral vedno najslabše, ubožček. Dolgi lasje, mozolji… Nebi se rad spuščal v detajle. Ampak ja, kakor sem že rekel – zadnje kar sem slišal o njem je to da je šel na univerzo, ampak če je res kar pravite potem super. Res si zasluži biti srečen.

    Dan Baker, njegov prijatelj in občasni sostanovalec: Noah je največji car. Vem da vsi mislijo da je največji geek ki vse svoje minute preživi za računalnikom – no ja, tu je nekaj resnice – a drugače je čisto drugačen. Zabave, surfanje, zabivanje časa na plaži… Noah je vaš človek. Ko gledam njegove slike iz gimnazije ne morem verjeti da je to ista oseba – okej, res da je malce okoren včasih v družbi deklet, ampak mislim da je nekaterim prav všeč kako izgleda. Saj ne da bi ga nekaj hvalil a mislim da je videti prav super. Potem pa dodaš še njegovo super osebnost, to da je nenormalno pameten in dejansko res super tip, pa dobiš en čudovit paket, ki samo čaka da ga nekdo nese domov.

    Jen Salling, njegovo bivše dekle: Pravzaprav je Noah res srček. Mislim, odkar se je malce bolj začel ukvarjati s športom je prav seksi, ne tako kot včasih ko ga ni bilo skupaj nič. Ampak če odšteješ to da je zdaj tudi vizualno uau, je eden izmed res najboljših fantov kar sem jih poznala in imela. Je prijazen, simpatičen, vedno se spomni na obletnice, ne gleda za drugimi krili… Kaj je šlo narobe se sprašujete kaj? Dejansko nič konkretnega, ampak preprosto zelo težko je bilo ostati z njim ker sem se na momente počutila kot njegova mamica. Noah pojej kosilo, obleci to, Noah prosim pojdi dol z računalnika… In ja, sem mu popolnoma strla srce in ga uničila? Njegovi prijatelji so mi že dali misliti tako, in ko sem ga po nekaj mesecih videla sem se ga skoraj ustrašila. Res ne zmore dobro da ga ljudje pustijo, še posebej nekdo na katere se tako naveže. A nekaj mesecev nazaj sem ga videla v trgovskem centru in videti je bil popolnoma drugačen - in res sem vesela za to. Upam da se bova nekoč lahko dobila na kavi, kjer mi bo povedal da ima super dekle in je neverjetno srečen, kar mu res privoščim. Če si kdo zasluži si on.

    --------------------
    YOUR NAME marusa.
    HOW OLD ARE YOU twenty-one
    HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 6-7 years
    RPG EXAMPLE
    Spoiler:


    but today i'm only a human with a name

Nazaj na vrh Go down
valerie raveneto
valerie raveneto


Število prispevkov : 91
Age : 30
Kraj : verona, italy
italy

hayes, noah alexander Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hayes, noah alexander   hayes, noah alexander EmptyČet Jul 19, 2012 1:07 am

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
 

hayes, noah alexander

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

 Similar topics

-
» donovan, caleb alexander
» bedroom no. 04 (noah)
» noah's place

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
restless hearts :: RESTLESS HEARTS SLEEP ALONE TONIGHT :: archives :: I. year :: opisi-