restless hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
don't take me home again take me to a new land, Welcome si že slišal za čudovit jezikovni kamp na katerega prideš le na tri možne načine? z zajetno denarnico in vplivno družino? z posebnimi dosežki na področju jezikov? ali po sreči, če si izžreban izmed tisoč prijavljenih z enostavno vpisnico? očitno ti je na nek način uspelo in si sedaj tu. registriraj se z imenom in priimkom v lowercast - malih črkah in se nam pridruži sredi zasnežene sibirije kot domačin, študent ali član osebja!

forum je cenzuriran, spodnja meja besed pa znaša 450 besed!
don't take me home again take me to a new land, Newsoblačno, sneži, -8°C
november 2012
don't take me home again take me to a new land, 0920100604102245907337
don't take me home again take me to a new land, Staff don't take me home again take me to a new land, Ana
don't take me home again take me to a new land, Claudia
don't take me home again take me to a new land, Tamara
don't take me home again take me to a new land, Tams
don't take me home again take me to a new land, Eva
don't take me home again take me to a new land, Otm no one at the moment!
don't take me home again take me to a new land, Affzasnova foruma je last administratork. sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani irene sokolowskive. opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja kaznivo jemati, ponarejati, kopirati, itd. forum gostuje na forumotionu. nekatere slike s strani deviantarta!

Share
 

 don't take me home again take me to a new land,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo

Gost
Gost


don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 3:43 am

    deborah clémence beausoleil

[Only admins are allowed to see this image]
    carefree, loud, optimistic, reckless, seductive, party animal, daring, adventurous, always smiling, great sense of humor, rebellious, talkative, christian

    well, here she goes. deborah je tukaj s svojim zaročencem, s katerim sta se odločila za eno leto potovati po svetu. zakaj? on je jud, ona kristjanka, starši pa so nad razliko vse prej kot navdušeni. skratka, odločitev, če je devetnajstletnica sposobna do konca življenja živeti z enim samim moškim prepuščam vam, vesela bom čisto vseh idej za povezave, najbolj pa seveda dram.

    use her for anything you want, she's all yours! smitten3
    connections:

    matthieu boileau, her fiance, @ [Only admins are allowed to see this link]


Nazadnje urejal/a deborah beausoleil Čet Jul 12, 2012 10:21 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
adrianna evans
adrianna evans


Število prispevkov : 33
Kraj : paradise island, caribbean.
usa

don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 4:10 am

    awh i love her so can i get piece of her for adrianna or matthias ? ti odločki kdo ti je boljši (:
Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 4:14 am

    adrianna, i choose adrianna. smitten ne vem, kako bi se sploh lahko rekla ne, ko pa je že play by beautiful blake. imaš kakšno idejo? glede na to, da je ona že poročena, deborah pa zaročena bi bilo po mojem kul, če bi to vključili v povezavo.
Nazaj na vrh Go down
adrianna evans
adrianna evans


Število prispevkov : 33
Kraj : paradise island, caribbean.
usa

don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 4:17 am

    awh okey (: sicer pa če pomislim ju vidim nekako v povezavi, kjer bi adrianna nekako bila v nekem smislu njena zaveznica in nekako big sister you know ? in bi nekako skeptično gledala na dejstvo, da je pri devetnajstih zaročena in bi nekako v njej videla sebe in možnost da vsaj ona ne naredi napake kot jo je ona, ko se je poročila z damienom in naredila napako ko je najstniške ljubezni in vsega bilo preprosto konec or smth like that (: to bi ji ona lahko zamerila, češ da ji ne želi ničesar dobrega or smth ^^
Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 4:22 am

    adrianna, i totally agree. v bistvu bi iz tega res lahko razvili awesome povezavico. smitten te lahko edino prosim, da bi prosim ti začela nekje pisat?
Nazaj na vrh Go down
adrianna evans
adrianna evans


Število prispevkov : 33
Kraj : paradise island, caribbean.
usa

don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 4:31 am

    yes,yes pa pač sproti nekako razvijava tudi glede na to kako bo zgodba z njenim zaročencem potekala pa kakšna drama se da še vplesti da ne bo all random right ? (: bom jaz začela pa ti sporočim kje (:
Nazaj na vrh Go down
parker fitzgerald
parker fitzgerald


Število prispevkov : 24
Kraj : liverpool, england

don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 7:34 am

    well if you find parker attractive and useful for anything, you can use him up. smitten
    i'm very keen of barbara palvin (:
Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 7:41 am

    adrianna, ok, just take your time, hun.

    parker, if i find parker attractive? OF COURSE! smitten3 mogoče bi lahko imela celo razmerje or meybe just one night stand, glede na to, da je skoraj poročena.
Nazaj na vrh Go down
parker fitzgerald
parker fitzgerald


Število prispevkov : 24
Kraj : liverpool, england

don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptySre Jul 11, 2012 8:34 pm

Well I definitely wouldn't mind a pieci of Barbara Palvin! (: what do you say?
Nazaj na vrh Go down
hanna sorheim
hanna sorheim


Število prispevkov : 17
Kraj : stockholm, sweden
sweden

don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptyČet Jul 12, 2012 3:17 am

    these two need to have something because of [Only admins are allowed to see this link] and [Only admins are allowed to see this link] <3 (:
Nazaj na vrh Go down

Gost
Gost


don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, EmptyČet Jul 12, 2012 10:21 pm

    parker, mogoče bi na primer njemu ona bila všeč, ona pa je seveda zaročena in ne bi pod nobenim pogojem imela razmerja s kakšnim drugim moškim. potem pa lahko na primer... parker napije deborah in spita skupaj or smth?

    hanna, ohh, it's ahh-mazing ginta! i totally agree - med njima more bit ena NAJBOLJ AWESOME povezavica. imaš kakšno idejo, hun? smitten3
Nazaj na vrh Go down

Sponsored content



don't take me home again take me to a new land, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: don't take me home again take me to a new land,   don't take me home again take me to a new land, Empty

Nazaj na vrh Go down
 

don't take me home again take me to a new land,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
restless hearts :: RESTLESS HEARTS SLEEP ALONE TONIGHT :: archives :: I. year :: plot-