restless hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
baryshkova, lena anastasia Welcome si že slišal za čudovit jezikovni kamp na katerega prideš le na tri možne načine? z zajetno denarnico in vplivno družino? z posebnimi dosežki na področju jezikov? ali po sreči, če si izžreban izmed tisoč prijavljenih z enostavno vpisnico? očitno ti je na nek način uspelo in si sedaj tu. registriraj se z imenom in priimkom v lowercast - malih črkah in se nam pridruži sredi zasnežene sibirije kot domačin, študent ali član osebja!

forum je cenzuriran, spodnja meja besed pa znaša 450 besed!
baryshkova, lena anastasia Newsoblačno, sneži, -8°C
november 2012
baryshkova, lena anastasia 0920100604102245907337
baryshkova, lena anastasia Staff baryshkova, lena anastasia Ana
baryshkova, lena anastasia Claudia
baryshkova, lena anastasia Tamara
baryshkova, lena anastasia Tams
baryshkova, lena anastasia Eva
baryshkova, lena anastasia Otm no one at the moment!
baryshkova, lena anastasia Affzasnova foruma je last administratork. sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani irene sokolowskive. opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja kaznivo jemati, ponarejati, kopirati, itd. forum gostuje na forumotionu. nekatere slike s strani deviantarta!

Share
 

 baryshkova, lena anastasia

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
lena baryshkova
lena baryshkova


Število prispevkov : 15
Kraj : sankt peterburg, russia
russia

baryshkova, lena anastasia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: baryshkova, lena anastasia   baryshkova, lena anastasia EmptyČet Jul 05, 2012 4:30 am

    LENA ANASTASIA BARYSHKOVA
    "what? you think a first class girl can't drink?"
    - rose, titanic
    [Only admins are allowed to see this image]
    once upon a time i was a snow white too you know

    FULL NAME lena anastasia baryshkova
    GENDER babe
    NICKNAMES none
    AGE nineteen
    HOMETOWN, STATE sankt peterburg, russia
    GROUP participants
    POSTGRADUATE/JOB student of ballet
    SEXUALITY straight
    PLAYED BY the sexiest mila kunis, guys!

    --------------------
    HI I'M LENA AND THIS IS ME:
    babica: ah, moja lena. dekle, ki je odraščalo pod strogo kontrolo. že od nekdaj ima veliko preveč energije, da bi jo lahko zares ujeli in omejili. vedno smo imeli težave z njenimi izbruhi, njeno podivjanostjo in razigranostjo. za ceno velikega vpliva in razkošja, ki ga lahko uživa naša družina že stoletja, se je sleherni član moral malce žrtvovati. v tem primeru se je lena morala naučiti biti dama, mirna in ljubka in no, iskreno povedano, to ni njena scena. seveda zna dajati videz nedolžnega, lepega dekleta, kajti je izvrstna igralka, toda ona je veliko več kot to. nesposobna je biti odgovorna in ravno zato, ker ni želela sprejeti svoje obveze, je odšla. vedela sem, da se bo to enkrat zgodilo. nikoli ni imela potrpljenja in vedno je v sebi gojila gorečo željo po svetu in tako se je odrekla svoji družini. še med plesom, naj omenim da je izvrstna balerina, se kaže njen igriv in spogledljiv značaj. še jaz, ki sem jo vedno dobro razumela, nimam več vpliva na njo. svoboda in zabava ji preprosto pomenita več kot kaj drugega. sicer je že kot majhna punčka prejela diagnozo o njenem nestabilnem psihičem stanju, to je res in veliko let sem se učila spopadati z njenimi nihanji razpoloženja in lažmi, toda za to krivim tudi odsotnost staršev. razkošje ni vedno vse, kar človek potrebuje. vem, da želi zares živeti. toda mar ne želi to vsak?

    bivša učiteljica baleta: vse psihične težave, s katerimi me je seznanila njena družina, so med plesom vedno preprosto izgnile. tako različna je od vseh ostalih. naravno talentirana za ples in gibanje, sproščena, dinamična in energična je vedno izvedla čudovito predstavo. ne vem kako ji je uspelo, kajti vsi ostali potrebujejo veliko vaje, ona pa to nekako.. pričara.

    bivši profesor: sprva me je očarala s svojim nasmeškom, energijo in pogledom na svet. seveda sem opazil, da je lepotica, toda še lepšo jo naredi njen značaj – ni nedolžna, šibka deklica, še zdaleč ne. celo nekako pokvarjena je, rojena zapeljivka, vročekrvna, na sploh trmasta in ne zmožna podrejanja. toda posebna. nekdo, ki te privlači kljub temu da veš, da te bo izkoristil in zavrgel. je uničujoča kombinacija za moške, sladek greh, pri kateremu veš, da se zgodba ne bo dobro končala. najbrž celo uživa v svoji vlogi. toda ne razumite me napak, ni tako slaba po duši. glede na vse njene probleme, ki jo spremljajo že od malega, je neverjetno, kako je lahko še vedno tako očarljiva. sicer zvita in skorajda brezčustvena, osredotočena le na svojo srečo, toda karizmatična. in dobro vem, da sem delno sam kriv, ker sem se zapletel z njo in dovolil, da mi je uničila življenje. mlado dekle takrat sploh še ni vedelo kakšen vpliv lahko ima. ali pač?

    bivša sošolka: da, lena je brezčustvena prasica, ki moške za zabavo ovija okoli prsta. še vedno ne morem verjeti, da se je spravila na našega profesorja. mar ji ni bila dovolj večina moške populacije naše srednje šole? toda moram priznati, da je ni tako slabo imeti okoli sebe. če ne štejemo njenega temperamenta in velike možnosti, da bo z besedami ali z fizično močjo odstranila s poti kogarkoli, ki se ji postavi po robu, je noro zabavna, priznam. če je kdo vedno pripravljen na izzive in doživetja, je to ona. vedno bo nekoga zvlekla zraven. vedno bo poskusila nekaj novega. se spečala z neznanci. kršila pravila. si v trenutku premislila glede nečesa. glasno govorila, se ne ozirala na druge in se nekontrolirano smejala na ves glas. in resnično verjela, da je to bistvo življenja. po eni strani zmožnost takšne volje in brezskrbnosti občudujem. ko enkrat občutiš egoizem, spoznaš, da je to odlična lastnost. mogoče pa za vse to poskrbijo substance, brez katerih lena preprosto ne more.

    sobarica v vili njenih staršev, nekoč najboljša prijateljica: če jo kdo dobro pozna, sem to jaz. z njo sem bila skozi čas njenega otroštva, torej ko so vsi pritiskali na njo zaradi njenega obnašanja. niso se zavedali, da so jo s tem le še bolj podžigali. rada sem bila z njo, ne glede na to, ali je manipulirala, počela provokativne stvari le da bi privlekla pozornost staršev, govorila in ravnala po svoje še preden je sploh pomislila na posledice, sanjala na dolgo in široko, zamujala, lagala, se glasno smejala, bežala pred odgovornostjo, strastno plesala in se predajala trenutkom, češ da je življenje le eno. še danes jo poznam kot takšno dekle. verjeli ali ne, zelo ti lahko priraste k srcu, kajti je nepozabno dekle. tako kot ona nikogar nikoli ne obsoja - namreč zato, ker je tudi sama en velik vprašaj na dveh nogah, jaz ne obsojam nje. še vedno je tista otročja majhna punčka – le bolj zaznamovana z preteklostjo.

    bivši 'fant': sicer nisva bila ravno v razmerju - to je nemogoča opcija pri leni, sem pa bil dovolj časa njen.. no, ljubljenček, da sem jo lahko spoznal. res je smrtna grožnja za moške, toda le stežka se ji upreš. že samo s svojim videzom zna doseči marsikaj, njeni prirojeni ženski čari pa jo naredijo le še bolj smrtonosno. priznam, da se z njo lahko počutiš kot v nebesih, zavedajoč se njenih pravih namenov ali ne. njeni one night standi je zagotovo ne bodo takoj pozabili, tako kot je ne bom jaz, kajti iskreno povedano, vsa njena pojava, strah pred obvezo, norost, psihična nestabilnost, impulzivnost, agresija, ljubek smeh, seksi hoja, igra nedolžnega dekleta, velike zelene oči - te in še druge malenkosti jo naredijo njo in ko jih opaziš veš, da se je počasi prikradla vate in da jo bo še težje spustil od sebe, ko se te naveliča in odide. veliko srečo pa boste imeli, če jo kdaj vidite brez maske, brez vseh tablet, ki jih je tisti dan pogoltnila, brez vpliva alkohola, brez cigarete v roki. ker namreč to potrebuje. kot vsa težavna dekleta, potrebuje oporo, četudi tega ne bo nikoli priznala.


    --------------------
    YOUR NAME ruby
    HOW OLD ARE YOU 16
    HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 5+ y
    RPG EXAMPLE

    Spoiler:

    but today i'm only a human with a name
Nazaj na vrh Go down
valerie raveneto
valerie raveneto


Število prispevkov : 91
Age : 29
Kraj : verona, italy
italy

baryshkova, lena anastasia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: baryshkova, lena anastasia   baryshkova, lena anastasia EmptyČet Jul 05, 2012 7:24 am

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
 

baryshkova, lena anastasia

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
restless hearts :: RESTLESS HEARTS SLEEP ALONE TONIGHT :: archives :: I. year :: opisi-