restless hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
bishop, arizona kathryn Welcome si že slišal za čudovit jezikovni kamp na katerega prideš le na tri možne načine? z zajetno denarnico in vplivno družino? z posebnimi dosežki na področju jezikov? ali po sreči, če si izžreban izmed tisoč prijavljenih z enostavno vpisnico? očitno ti je na nek način uspelo in si sedaj tu. registriraj se z imenom in priimkom v lowercast - malih črkah in se nam pridruži sredi zasnežene sibirije kot domačin, študent ali član osebja!

forum je cenzuriran, spodnja meja besed pa znaša 450 besed!
bishop, arizona kathryn Newsoblačno, sneži, -8°C
november 2012
bishop, arizona kathryn 0920100604102245907337
bishop, arizona kathryn Staff bishop, arizona kathryn Ana
bishop, arizona kathryn Claudia
bishop, arizona kathryn Tamara
bishop, arizona kathryn Tams
bishop, arizona kathryn Eva
bishop, arizona kathryn Otm no one at the moment!
bishop, arizona kathryn Affzasnova foruma je last administratork. sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani irene sokolowskive. opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja kaznivo jemati, ponarejati, kopirati, itd. forum gostuje na forumotionu. nekatere slike s strani deviantarta!

Share
 

 bishop, arizona kathryn

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
arizona bishop
arizona bishop


Število prispevkov : 12
Age : 30
Kraj : new york, usa

bishop, arizona kathryn Empty
ObjavljaNaslov sporočila: bishop, arizona kathryn   bishop, arizona kathryn EmptyPon Jul 02, 2012 10:25 am

    ARIZONA KATHRYN BISHOP
    "but you could have waited. you could have locked yourself up
    for ten years or so and when you finally came out
    there would still be no chances for you."
    [Only admins are allowed to see this image]
    once upon a time i was a snow white too you know

    FULL NAME arizona kathryn bishop
    GENDER fmale
    NICKNAMES none
    AGE twenty four
    HOMETOWN, STATE new york city, new york
    GROUP the locals
    JOB ballerina
    SEXUALITY so very homo
    PLAYED BY emily didonato :3

    --------------------
    HI I'M ARIZONA AND THIS IS ME:
    saj veste, kako majhne deklice sanjarijo o tem, da bodo nekoč postale primabalerine in praviloma se te sanje klavrno izcmarijo, ko odrastejo. poznate zgodbice? tudi če jih ne, imate eno tako tipizacijo pred seboj. ja, živjo, ime mi je arizona in prihajam iz new yorka. če si odraščal na queensu, je bilo vedno jasno, da nisi najslabši izmeček na svetu, vseeno pa si moral to tudi dokazati. dekleta, s katerimi sem trenirala, so bila bolj ali manj hčere bogatašev, ki so se bremena otrok želeli čez teden preprosto znebiti. balet je popolna rešitev, ker v trenutku popolnoma prevzame tvoje življenje. en tik s prsti, pa si ujet. ne moreš odnehati, ker gre za edino prvino, kjer približek perfekciji še ni dosežek. ne, dosežek je samo perfekcija sama. in veste, kako se nato pričnejo o gledališčih širiti take in drugačne zlobne govorice, češ da se vloge dobivajo samo, če spiš s kom pomembnim ali če si komu enako pomembnemu, no.. dal njihov ud v svoja usta in ga obdelal. poznate te zgodbe? mislim, da niso omejene samo na newyorški teater, ampak da so povsod z nekaj odstopanji bolj ali manj enake. no, tudi te so resnične. žalostno je, da sem bila vedno prepričana, da lahko karkoli spremeniš, če se dovolj potrudiš. ne vem, najverjetneje je bilo za te utopične ideale krivo prekomerno branje popolnoma irealnih romanov, ki so se mi začasa moje rane najstniške faze življenja zdeli.. tako zelo resnični. saj niti ni važno, ne zares. kakorkoli, po končani srednji baletni, za katero, verjemite, je morala moja samohranilska mati iztisniti zadnje prihranke, ki so se kje skrivali, je sledila zagotovitev redne službe v teatru. pa saj sem vedela, da ne bom prifrčala tja in takoj dobila vloge solista, a morda sem pričakovala vsaj kanček odobravanja. veste, ni vse v redu v umetniškem svetu. saj bi bili umetniki potemtakem, najverjetneje, prav takšni, kot normalni ljudje. nismo. v zibelko nam je, naravnost v dušo, posajena izredna ranljivost, v glavo norost, v začrtano prihodnost pa bolečina. drugače razmišljamo kot povprečneži, to nas dela tako posebne. zdi se mi, da bi zdaj, danes, raje razmišljala o novicah v časopisu in o razvpitih osebnostih. samo po vrsti si oglejmo nekaj trenutkov, ki so zaznamovali življenje dekleta, ki stoji pred vami. tri leta in pol: oče naju zapusti; menda je ves ta čas spal s svojo sodelavko. šest let: baletne sanje se pričnejo spreminjati v resničnost. deset: mamin novi partner na maminem obrazu pusti modrice in odvihra iz stanovanja. trinajst: dekleta iz baleta se smejijo mojemu ponošenemu dresu. pol leta kasneje se mi sveže nov dres na vajah pretrga. petnajst: gospod delacour, s katerim smo vadili gibe, prične precej nasilno vdirati v mojo zasebnost preko prav čudnih dotikov na izredno neprimernih mestih in mi zatrdi, da ne bom nikdar balerina, če bom "delala sranje". kasneje sem izvedela, da je bilo tako z vsemi dekleti. sedemnajst: spim s soplesalcem harryjem; on ugotovi, da ga dekleta ne privlačijo, jaz pa, da me. dvajset: po uprizoritvi božičnega hrestača se želim čimhitreje vrniti domov, da bi božič preživela s punco charlotte, ko me ustavi direktor. ne vem, kako natančno naj bi opisala tistih petnajst minut. jokala nisem. triindvajset: charlotte umre. odneham z baletom. izginem iz obličja zemlje. neumno je, ker o takšnih tragičnih junakinjah berete v knjigah. počutim se, kot da me je doletelo prav vse, kar dobrega otroka ne bi smelo. nikdar nisem počela ničesar, zaradi česar bi mi bog moral pokazati, da sem grešnica, da bi bile njegove kazni kdaj lahko tehtne. če je to, da ljubiš drugače, dovolj velik greh, da mi iz rok izpuli vse, kar sem kdaj želela, namesto tega pa mi pred nos potisne bolečino.. potem to ni božje. nisem neprijeten človek, pravzaprav me boste spoznali kot odlično osebo. samo nekoliko otožno, ki nerada govori o svoji preteklosti, zna pa dobro poslušati. veste, charlotte je razumela. skupaj sva plesali, skupaj sva se ubijali za prazen nič in istočasno sva se vračali v stanovanje, jokali zaradi žuljev, pritiska, neuspešnosti, nadlegovanj. in potem sva se ljubili in objeli in nenadoma je svet.. nosil nek smisel v sebi. tak smisel, ki ga je že davno izgubil. razmišljala sem, res zatrdno, ali ni bim ta zadnji udarec dovolj močan, da bi si skozi prsi preprosto potisnila kako bodalo in končala agonijo enkrat za vselej. potem pa sem se spomnila, da c. tega ne bi hotela. da bi me v naslednjem življenju ali v peklu ali - kjerkoli že bi se znašli - prekleto oklofutala in mi povedala, da sem navadna zguba. potem je pa zadišala harryjeva ponudba. vidite, harry je pred nekaj leti pustil službo v new yorku in se s svojim fantom preselil na nek otok, kjer sta živela skorajda nesramno bogato in uživaško življenje. ko sta slišala za charlotte - vidite, bili smo prijatelji in prav pogosto smo zapravljali čas skupaj, ko sta bila fanta še na kopnem - sta me povabila k sebi. zdaj sem tukaj že nekaj mesecev. nehala sem životariti - zdi se, da počasi spet pričenjam živeti.
    --------------------
    YOUR NAME rosemary
    HOW OLD ARE YOU eighteen
    HOW LONG DO YOU ROLEPLAY six or seven
    RPG EXAMPLE

    Spoiler:

    but today i'm only a human with a name
Nazaj na vrh Go down
valerie raveneto
valerie raveneto


Število prispevkov : 91
Age : 30
Kraj : verona, italy
italy

bishop, arizona kathryn Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bishop, arizona kathryn   bishop, arizona kathryn EmptyPon Jul 02, 2012 5:49 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
 

bishop, arizona kathryn

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
restless hearts :: RESTLESS HEARTS SLEEP ALONE TONIGHT :: archives :: I. year :: opisi-