restless hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
turner, kimberly patricia Welcome si že slišal za čudovit jezikovni kamp na katerega prideš le na tri možne načine? z zajetno denarnico in vplivno družino? z posebnimi dosežki na področju jezikov? ali po sreči, če si izžreban izmed tisoč prijavljenih z enostavno vpisnico? očitno ti je na nek način uspelo in si sedaj tu. registriraj se z imenom in priimkom v lowercast - malih črkah in se nam pridruži sredi zasnežene sibirije kot domačin, študent ali član osebja!

forum je cenzuriran, spodnja meja besed pa znaša 450 besed!
turner, kimberly patricia Newsoblačno, sneži, -8°C
november 2012
turner, kimberly patricia 0920100604102245907337
turner, kimberly patricia Staff turner, kimberly patricia Ana
turner, kimberly patricia Claudia
turner, kimberly patricia Tamara
turner, kimberly patricia Tams
turner, kimberly patricia Eva
turner, kimberly patricia Otm no one at the moment!
turner, kimberly patricia Affzasnova foruma je last administratork. sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani irene sokolowskive. opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja kaznivo jemati, ponarejati, kopirati, itd. forum gostuje na forumotionu. nekatere slike s strani deviantarta!

Share
 

 turner, kimberly patricia

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
kimberly turner
kimberly turner


Število prispevkov : 30
Age : 29
Kraj : paris, tennessee
usa

turner, kimberly patricia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: turner, kimberly patricia   turner, kimberly patricia EmptySre Jun 27, 2012 6:41 am

    KIMBERLY PATRICIA TURNER

    "don't worry, be happy. or at least disappear and let me be.''

    [Only admins are allowed to see this image]

    once upon a time i was a snow white too you know

    FULL NAME april jade kengsey
    GENDER babe
    NICKNAMES n-a
    AGE 9teen
    HOMETOWN, STATE paris, tennessee
    GROUP participants
    POSTGRADUATE/JOB študentka kemije
    SEXUALITY bisexual
    PLAYED BY the prettiest troian bellisario ;3

    --------------------
    HI I'M KIM AND THIS IS ME:
    to stvar bi lahko začela kot večina ostalih: rodila sem se blablabla v blablabla, staršem, ki blablabla in tako dalje. no, nobenega namena vas nimam dolgočasiti z vsemi mogočimi in nemogočimi podrobnostmi, ker utrujajo že mene, kaj šele vas. poskušala bom biti kratka ampak čisto lahko se zgodi, da me bo zaneslo in bom na koncu nakladala ure in ure, bomo videli. kakorkoli, začnimo z osnovami – ime mi je kimberly oziroma kim, kot imam raje, da me ljudje kličejo, in nikakor, pod nobenim pogojem ne kimmie, ker potem resnično ne odgovarjam za svoja dejanja. rojena sem bila v parizu, živim v parizu in uganite kaj? nikakor nisem francozinja, temveč čistokrvna američanka. pariz je namreč prisrčno majhno mestece v tennesseeju, zvezni državi združenih držav amerike, ki baje še sodi k zahodni obali, kakorkoli. rojena sem bila v državi country glase in pišem se turner, zato predvidevam, da vas ne bo ravno presenetilo, če vam bom povedala, da imam neverjeten glas. in ne, to ni (samo) moj prenapihnjen ego temveč tudi mnenja mnogih drugih, med drugim tudi marsikaterega založnika, ki me je že poskušal prepričati, da bi zašla v te vode. poskušal pomeni seveda neuspešno, saj sicer vsekakor ne bi bila tu in pisala življenjepisa za prijavo na jezikovni kamp ampak bi letovala na najboljših svetovnih plažah s trumo paparacev okoli sebe – in mislim, da vam je sedaj jasno, zakaj sem vedno zavrnila ponudbe. preveč cenim svojo individualnost ter svobodo, da bi se podala na ta pota, kar pa ne pomeni, da sem se petju odpovedala, nasprotno, to še vedno počnem bolj ali manj vedno. torej, kaj naj še rečem… imam tri starejše, pretirano zaščitniške brate, od katerih sem podedovala pretirano samozavest in se naučila zelo pomembne stvari; naučili so me, da je vseeno, kaj si svet misli o tebi, pomembno je samo, kaj si misliš ti. in ne, nikakor nisem neka fantastična deklica, ki bi sanjala o popolnem svetu in idealizirala vse in vsakogar. pravzaprav sem neka mešanica realista, optimista in oportunista, nikoli pa pesimista. mami pravi, da sem boleče iskrena in imam veliko predolg jezik, vse sestrične (ki me, mimogrede, ne marajo najbolj) pravijo, da sem kot kak moški – lena, flegmatična in več kot zgolj zainteresirana za šport. nogomet, košarka, hokej, igram vse, kar ti lahko pade na pamet in ja, ne uporabljam ličil. vam je že jasno, zakaj me dekleta najbolj ne marajo? in oh, moj najljubši šport? seks, zagotovo. ker zadeva zagotovo ni več kot to – fizična dejavnost, za katero pač večinoma rabiš pomočnika. ja, prav imate, pepelko, sneguljčico in podobno sranje sem že zdavnaj prerasla in ne, kriva ni nobena bridka izkušnja iz poreteklosti. pravzaprav sem imela do sedaj kar srečno življenje, vsaj glede na to, kaj se dogaja ljudem, ki jih lahko vsakodnevno vidiš po poročilih. hm, kaj še. no, lahko bi rekli, da sem malo hipija – flower pover, you know. xD šalo na stran, vsekakor ni nič čudnega, če se pogovarjam sama s seboj in poplesujem sredi gozda, ker sem pač tako razpoložena. in če nekateri pravijo, da sem največja lenoba, kar so jih kdaj videli, znam biti včasih hudo hiperaktivna. dalje, kako sem se s to lenobo spravila skozi vse možne šole na študij kemije? hja, kaj naj vam rečem – sem pač zelo pameten človek, ki ima – oh, kako priročno! – samo slučajno fotografski spomin. in za protiutež še disleksijo, ki je baje razlog, da sem ''malo čez les''. in ja, samo mimogrede, ne ljubi se mi več. za dodatna pojasnila postavite vprašanja, sicer pa se vidimo. mogoče.
    --------------------
    YOUR NAME tamara
    HOW OLD ARE YOU 7teen
    HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 6+
    RPG EXAMPLE
    Spoiler:


    but today i'm only a human with a name

Nazaj na vrh Go down
david monroe
david monroe


Število prispevkov : 56
Age : 29
Kraj : paradise island, caribbean
usa

turner, kimberly patricia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: turner, kimberly patricia   turner, kimberly patricia EmptySre Jun 27, 2012 6:50 am

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
 

turner, kimberly patricia

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
restless hearts :: RESTLESS HEARTS SLEEP ALONE TONIGHT :: archives :: I. year :: opisi-